powrót

Aktualne inwestycje jednorodzinne 

Aktualnie nasza firma nie wykonuje budowy żadnego osiedla mieszkaniowego

 

 

Budynek GLX-19


>>> więcej informacji

 

Budynek GL-121


>>> więcej informacji

 

Budynek GL-115


>>> więcej informacjiKonstrukcja budynków:

  

Są to budynki niepodpiwniczone, posadowione na fundamencie betonowym z ławą fundamentową zbrojoną i wieńcem na poziomie zerowym. Konstrukcja wykonana jest z pustaków silikatowych ze stropem zbrojonym wylewanym. Konstrukcję dachu stanowi więźba drewniana przystosowana do pokrycia blachodachówką w kolorze brązowym.


Ściany zewnętrzne wykonane są z pustaków silikatowych BSD-180 łączonych na zaprawie klejowej. Od wewnątrz: tynk gipsowy lub płyty gipsowo-kartonowe na ruszcie, od zewnątrz: docieplenie styropianem min. 12 cm z wyprawą elewacyjną z tynku mineralnego w kolorze jasno-beżowym.


Ściany wewnętrzne - nośne wykonane są z pustaków silikatowych 6 NFD obłożonych płytą G-K na ruszcie lub kleju. Ścianki działowe wykonane są z płyty G-K na konstrukcji stalowej.


Podłogę parteru i piętra tworzy warstwa betonu wraz z odpowiednią izolacją przeciwwilgociową i termiczną, wykończoną szlichtą cementową.


Stolarka okienna z PCV wraz z parapetami zewnętrznymi metalowymi i wewnętrznymi wykonanymi z płyty "Postforming". Drzwi zewnętrzne - (standard), drzwi wewnętrzne - płycinowe. Schody zewnętrzne i wewnętrzne wylewane z betonu.

   Instalacje:

Przyłącza zewnętrzne:

Do budynków doprowadzone będą wszystkie media: woda, gaz, kanalizacja, energia elektryczna, linia telefoniczna.